| MissBubblegum a întrebat:

Cum sa fac sa fiu mai atragatoare ca un baiat sama placa dar fara sa port haine subtiri sau scurte, ca e iarna sau sa vb cu el...Deci ceas putea face :d?

3 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai sa vorbesti frumos cu el sa il respecti kiss cat despre haine imbracate normal blugi o bluza si o geaca nu trebuie s ate imbraci scurt pentru ca asta ar insemna s il atragi cu corpul tau mai bine il atragi cu mintea ta cu sufletul si cu vb:*

baftakiss

| oana_4978 a răspuns:

Ai putea sa iti bagi mintile in cap si nu o spun din rautate pentru ca daca sanatatea ta o cedezi pe un amarat de baiat inseamna ca nu e bine deloc.cred ca daca cineva te place te place oricum ai fii imbracata sau cum ai arata! in al 2lea rand daca nu te place asa cum esti nu merita sa fie langa tine si stai linistita ca sunt o gramada de baieti in tara asta si in lumea asta nu mai fi naiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:)) te imbraci sexy pur si simplu. chiar daca e iarna pui ceva care folosesti vara si peste ia pui o geaca, o haina, un hanorac... Ai incredere Pentru mai multe detalii intra aici : http://cerculet.com/u.php?user=number1_florin