| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa-i arat iubitului meu ca sunt pregatita sa facem sex, adica nici nu bate apropouri, desi stiu ca isi doreste... vreau si eu ideei apropouri... funda:*

Răspuns Câştigător
| deyoo a răspuns:

Pai poti incerca prin al mangaia, saruta pe lobul urechii, pe gat... treci in jos pe piept, abdomn si burta! il mangai tandru si gadeste-te cand te uiti in ochii lui ca vrei sa faceti dragoste... are efecthappy baftahappy

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca te mananca pasarica, de ce n-o impanezi? Vrei sex, vorbeste, n-o mai faceti pe mirosinitele! Nu mai strigati ca numai barbatii se gandesc la sex, ca vor numai sex, cand la voi hormonii zboara mai ceva ca gandurile mele la filmele porno.

| deyoo a răspuns (pentru Flav):

Subscriu... ai perfecta dreptate... si da, sunt fatawinking

| Takocska a răspuns:

Imbracate in ceva sexi sarutal pasional pune mana ta peste pantaloni si o sa vezi ca din prima da seama ca ce vrei pun eu pariuhappy

| cherrybomb a răspuns:

Hmm va intalntiti ori la tine ori la el, incepeti sa va sarutati va duceti spre pat sau spe canapea incepi se il dezbraci si restul va continua el.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da-i pantaloni jos hap in gura si gata happy
ce pana mea vrei mai mult.

| mykydutza00 a răspuns:

Pai cand sunteti impreuna va mangaiati va sarutati va spuneti cuvinte frumoase si totul o sa vina de la sine.ca banuiesc ca el a mai incercat dar tu l ai respins de data asta n o sa l mai respingi daca iti doresti cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cere-i sa-si faca datoria de barbat adevarat.