| nhsgnxbnxbnxbnbcn a întrebat:

Cum sa fac sa ma placa fata pe care o plac?

Răspuns Câştigător
| VladAntonio a răspuns:

Încearcă sa o impresionezi prin inteligenta și sentimente, fetele adora aceste lucruri, poți sa o scoți la o plimbare și apoi vezi cum evoluează lucrurile!

18 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dragostea e chimie sau programare psihologica, incearca sa o impresionezi. Afla mai multe despre ea si incearca sa folosesti asta in avantajul tau.winking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o faci. Te place ea daca este cazul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cunosti ce simti intra primul in actiune cand interactionezi cu o persoana?

| alexalx1234 a răspuns:

Nu poți. Dacă nu te place, adio. Oricum nu există iubire adevărată

| nhsgnxbnxbnxbnbcn explică (pentru alexalx1234):

Ba tu esti in depresie omule

| TFL a răspuns (pentru nhsgnxbnxbnxbnbcn):

Fa ma atunci schimb cu el de corpuri de înfățișare sa il înțelegi mai bine

| Xpressurself a răspuns:

Vorbeste cu ea. Poate te place. Nu vei stii pana nu faci primul pas. Zambeste-i si salut-o. Prezinta-te
si intreab-o cum o cheama. Vorbeste despre scoala, profesori si incet treci in zone mai personale, hobby, frati, surori prieteni comuni. Continua sa vorbesti cu ea si in urmatoarele zile. Apoi propune-i sa o conduci acasa. Treptat se castiga o prietenie. Urmeaza o intalnire sa iesiti in oras.
Ca sa rezum, ideea e sa intelegi ca niciodata nu vei reusi daca nu ai curaj sa risti si trebuie sa intelegi ca sunt niste pasi naturali pe care e bine sa-i urmezi. Difera de la situatie la situatie.
La matematica inveti prima data sa numeri, apoi inveti sa aduni si sa scazi, nu?
Si nu uita ca uneori nu e sa fie cum vrem noi. Si fetele au preferintele lor sau chiar prioritatile lor. Pot fi deja intr-o relatie sau nu vor sa aiba o relatie inca. Pot fi indragostite la randul lor de cineva
In acest caz, e bine sa incerci ca sa stii daca se poate sau nu si daca nu se poate, mergi mai departe, cauta o alta fata. Trebuie sa fii tantalau sa nu poti sa vezi ca sunt si alte fete frumoase care chiar iti arata ca te plac.

| TFL a răspuns:

Daca nu te place ea, NU POTI

| nhsgnxbnxbnxbnbcn explică (pentru TFL):

Este adevarat

| TFL a răspuns (pentru nhsgnxbnxbnxbnbcn):

Din pacate multi nu vor sa inteleaga aspectul asta si prefera sa se minte la foc automat

| TFL a răspuns (pentru nhsgnxbnxbnxbnbcn):

Si crede-ma o fata cand te place face totul ca tu sa observi asta, prin alte fete sa iti comunice lucrul asta etc

| TFL a răspuns (pentru TFL):

Hai sa va zic ceva eram la un curs de training si eram eu 3 baieti si o singura fata in clasa, s-a tinut pe o saptamana, ne-am cunoscut toti trei in pauza de masa si bineinteles toti trei pe respectiva sa o cunoastem mai bine. Tipa era foarte comunicativa cu NOI, dar eu o observam din gesturile, primele ei gesturi langa ce baiat era pozitionata cu cine interactiona din noi, cu cine a schimbat nr de telefon si cu cine din noi discuta cel mai intens. Evident a doua zi deja se asezase in banca langa respectivul si eu mai trageam un ochi la ea, cred ca s-a jucat in timpul orelor de curs non stop cu parul langa tipul ala si ii cerea constant ajutor unde sa intre pe un document din excel etc. Eu fiind si hot de fel cand intram pe grupul de what'up o mai trageam de limba, inca nu a intrat VASILE si incepea sa rada sau sa dea cu semnul ala de grija. De asta zic daca o fata NU te place pai NU TE PLACE OMULE

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL):

Cred ca noi doi ar trebui sa predam pilula neagra pe TPU! De fapt, deja o facem!

| TFL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel putin mie unul imi place cum arat si ma multumesc cu atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru TFL):

Pai asa si trebuie! Ca daca o sa te gandesti toata viata la faptul ca esti urat, o sa inebunesti! Trebuie sa te accepti asa cum esti pentru propria ta stare de bine! Insa mor cand ii vad pe unii ca zic ca se sinucid ca sunt urati si nu ii vrea nimeni! E patetic!

| TFL a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca eu am o ocupatie care ma tine departe de asta, sunt jucator vechi de pariuri sportive, la altii care nu au vicii se simte singuratatea si lipsa de afectiune din partea unui femei si normal ca au ganduri din astea si ii cred

| StefanAdam a răspuns:

Daca nu ii place din start...degeaba

| Darkfuzion7 a răspuns:

Gandeste