| Marbella188 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai termin. Efectiv ieri m-am terminat de 4 ori in aprox o ora jum. Sunt fata si am 16 ani

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, n-ai ce sa-i faci in schimb la voi nu e o problema, din moment ce puteti avea mai multe orgasme.

| MishuD a răspuns:

Bucură-te de asta si taci laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai fa sex, zii ca ai alte prioritati la 16 ani

| mihai69 a răspuns:

În loc să te bucuri... altele tânjesc să li se întâmple măcar odată...

| Hammurabi a răspuns:

Pe bune?
Înseamnă că ai un iubit foarte bun la pat și tare în penis.
Probabil asta aștepți să auzi. laughing)))))

| ywar a răspuns:

Si eu care ziceam ca va place sa fiti terminate...

| flixbuster a răspuns:

De ce ai vrea sa faci ceva in legatura cu subiectul cand esti intr-un cerc restrans de femei fericite (sexual)?

http://www.csid.ro/......e-10346398

| Tpufan123 a răspuns:

Bai la 16 ani? Ati innebunit?

| dulcikata17 a răspuns:

Cum așa o performanță? spune-mi in privat te roghappy sunt fată și chiar mă interesează..pt că mă excit foarte greu

| 2EXA a răspuns (pentru dulcikata17):

Te rog spune-mi si mie secretul ei.Eu daca ma termin o data se coboara Iisus din ceruri. laughing

| Marbella188 explică (pentru dulcikata17):

Pai cred ca e din cauza lui ca sa zic asa. Adica el ma face sa ma simt foarte bine si eu nu mai por rezista.