| OaNaDrAg a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa ma iubeasca? dau funda; x

20 răspunsuri:
| princessOfcaraibe a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa tte iubeasca... daca il iubesti si e reciproc, bravo felicitari. dar ddak nu, nu ai cum sa-l faci sa te iubeasca... fara suparare.

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Daca ai de gand sa te schimbi pentru ca el sa te iubeasca te sfatuiesc sa nu o faci. Un baiat care te iubeste cu adevarat te iubeste pentru ceea ce esti, daca nu, nu te va iubi niciodata, " Te Iubesc " vor fi vorbe goale.

| Ghost a răspuns:

De unde esti oana

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă-l să se îndrăgostească de tine!
Pa, pa.

| Anakatsu a răspuns:

Iubindul

| Zaxo7 a răspuns:

Trebuie sai intri in voie sa il bagi in seama mai tot timpul sa ii arati ca tii la el si cu timpul va invata sa te iubeascawinking

| AlexBitza a răspuns:

Fa-l sa fie putin interesat de tine, dai si tu putina atentie iar dupa sa-l ignori. O sa functioneaza big grin
La revedere!

| IooMar a răspuns:

Nu ai cum sa obligi o persoana sa te plac, nu te place si gata! Dar poti sa zambesti totusi si daca el vrea ceva de la tine atunci e bine, daca nu nu fa preziuni asupra lui ca o creada ca esti mai degraba o obsedatawinking

| anananana a răspuns:

Pai ai putea sa iesiti impreuna pe afara, apoi dupa cateva iesiri el te va considera o amica. Ai putea dupa aceea sa vorbesti deschis cu el sa ii povestesti cat mai multe si apoi va incepe si el sa fac la fel : sa te cheme afara, sa vorbiti si la final se va lasa cu un sarut :* Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai bani

| KiTy_7433 a răspuns:

Nu poti sa faci pe nimeni sa te iubeasca dar daca vrei ne amparat sa te iubeasca trebuie sa vorbesti cu el mai mult decat cu prietenele tale sau prietenii dai multa atentie si bagate pe felie cu el si cu timpul cred ca o sa te iubeasca asa cred eu ca ar functiona de exemplu la mine!

| Bii26 a răspuns:

Bună
Nu poţi să faci un băiat să te iubească. Trebuie să afli dacă te place. Să ştii că trebuie să-l faci să se îndragostească de tine.Tot ce trebuie să faci e să fi tu însuţi.
Pa, pa

| Alexandra_5257 a răspuns:

Fi tu insati

| anaaa13 a răspuns:

Frate asta vine de la sine.nu exista niste pasi ca sa-l faci sa te iubeasca.nu exista o regula.trebuie doar sa fii tu insuti happy

| Gabytsa_8450 a răspuns:

Intrebarea asta mi. o pun si eu :p. Adica vreau sa ma iubeasca un baiat ca care tin. Poate simte si el ceva pentru mine dar nu destul. Ce sa zic. atragei atentia, fa-i complimente, invita-l undeva. sa.si dea seama ca inseamna ceva pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rabdare draga mea rabdare

| oanajk a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus-o si eu si majoritatea mi-au spus sa fiu naturala...da e si asta dar maiestesi faptul ca in primulrand trebuie sa intrii in vorba cu elsa ii dai de inteles cat decat [prin priviri] ca il placi daca vrei sa te placa pentru frumusete poti sa te machezi cand iesi cu el undeva vb macar cu prietenii lui da nu le spune lor k il plaki spooneyloi in fata

| Roxy_6389 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate. Daca te place asa cum esti tu e bine. Daca nu atunci lasa-l, mai sunt si alti baieti.

| veronik2010 a răspuns:

Pai eu s o fetita de 9 anitongue Mda si la baiatul care il iubesc are tot 9 dar mai multi baieti ma place exemplutongueaul,(Andrei),Sorin, Rares, Radu si Mircea.si stii cum am facut asta? am fost eu mereu. fara nici o schimbare in viata.

| IngerashulmeuEdy a răspuns:

Dragutzo,eu te sfatuiesc sa nu te schimbi pentru un baiat, pentru ca,mai ales daca el nu simte acelasi lucru pentru tine, atunci nu-l poti face sa te iubeasca, fara suparare...E cam complicat cu baietii astia, pfff, si crede-ma stiu cum e.
Dar daca tu chiar risti, atunci iata cateva idei:
1) Imbraca-te cum te simti tu mai bine
2) Lasa-ti parul pe spate, baietii adora fetele cu parul in vant!
3) Nu te plimba peste tot cu prietena ta cea mai buna, mai stai si singura din cand in cand
4)Incearca sa intri in vorba cu el, incepand cu " Ah, ce-mi place tricoul tau (de exemplu).
5)Parfumul trebuie sa devina marca ta.Ia-ti unul original.
6)Zambeste-i ipului de care-ti place, apoi treci mai departe.El va ramane in minte cu imaginea ta de fata cool.
7)Ignora-l pentru o perioada pe cel de care-ti place.Va reveni la tine mult mai interesat.
8)Saluta-l pe tipul de care-ti place cand treci pe langa el.Va fi placut surprins de gestul tau...
Daca nici astea nu functioneaza, spune-i direct, sau roaga-ti prietena sa o faca daca esti prea timida...Multa bafta in vanatoarea de baieti! laughing