| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci declaratie de dragoste unei fete?

4 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Pai cu multa sinceritate si cu imaginatie. Uite, una facuta pe loc:

Te iubesc cat esti frumoasa,
Cat ai bani si nu esti grasa,
Cat m-asculti si faci ce vreau,
Doar cu tine o sa stau.

PS: Nu e de pe net, ci din capul meu de om inteligent si modest.

Nu e greu. dar treubie sa te duca un pic de tot capul.

| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa-i faci daca nu stii cum si cand.

| Ichnat a răspuns:

Simplu, cu talent si suflet (fetele sunt inebunite cand le vorbesti din suflet) tongue

| TheBlackAng3l a răspuns:

Tot ce treuie sa faci este ca: atunci cand simti u ca vrei sa ii faci o declaratie sa ii spui ce simti cu adevarat, cu cuvintele tale chiar daca sunt mai incalcite...nu un discurs scris de acasa ca isi da seama ca e la misto.