| badboybadboy a întrebat:

Cum sa faci o impresie buna la prima intalnire?

7 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Poarta-te natural, nu vorbi vulgar, nu te purta vulgar, fi un gentlemen, asculta ce are de spus (sa vada ca esti interesat). Good Luck!

| DorelSudoru a răspuns:

laughingPlini de gigolo pe aici...n-avem de unde sa stim, depinde de tipul de fata...

| morningstar a răspuns:

In primul rand sa ajungi la timp la intalnire. Faci impresie gresita si poti da totul in bara daca tu intarzii, macar 5 minute. Asteapt-o tu, astfel vede ca pentru tine, intalnirea voastra este importanta.
Apoi, imbracamintea ta este foarte importanta. Daca nu iti este prea greu, nu te imbraca in blugi. Nici in costum, dar pune-ti un pantalon mai elegant si o camasa ( nu alba, dar nici cu desene pe ea, cu carouri e chiar ok).
Bineinteles ca este necesar sa ii oferi fetei un trandafir rosu, roz sau alb. Nu opta pentru un buchet, nu incerca sa imoresionezi prin asta, e mai frumos mai simplu si cu gust.
Iar in rest, bunele maniere le stii, presupun ( sa fii politicos cu ea, sa arati interes pentru ceea ce o intereseaza, sa vorbiti - sa eviti momentele de tacere). Nu te apropia prea mult de ea daca ea nu iti permite. Fii natural. Succes!

| LolitaLempicka a răspuns:

Arata-i maciuca.

| MonkeyBoss a răspuns:

Cu un comportamant impecabil, buna dispozitie, o conversatie placuta, si tot asa. Bafta!

| an0nymus a răspuns:

Imbracat frumos, decent si sa ai umor

| Doinitzz a răspuns:

Fii doar tu insutzi.happy
si nu tacea fii potzin mai indraznetz. incercatzi sa facetz in asa fel incit sa va fie interesant la amindoi happy suucessss