| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Cum sa faci sa nu ti mai placa de cineva cu care nici macar nu ai fost impreuna? Fara chestii de genul "sa nu te mai gandesti la el; sa il eviti".Am incercat si nu merge. Oricum nu cred ca am sa il mai vad curand, deoarece e mai departe de mine.L-am vazut la o nunta, si peste 2 luni mi-am dat seama ca imi place rau de el.E mai mare ca mine cu mult si de aceea vreau sa-l uit.Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

Am avut pe cineva in minte timp de 2 ani. Bine, alta era situatia, eram fortati sa ne vedem in fiecare zi dar nu ne vorbeam deloc. Si cand trebuia, o faceam scurt si destul de nepoliticos. E greu sa uiti, asa, pur si simplu. Trebuie sa gasesti pe altcineva, cea mai buna solutie. Sau macar fii cat mai ocupata, incarcati ziua ca mai mult ca sa nu ai timp sa stai si sa visezi aiurea

1 răspuns:
| Scarlettt a răspuns:

Ah treci prin aceasta situatie ca mine. Nu poti. Crede-ma inccerc.