| Bianca_5345 a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa se indragosteasca? waiting. Cateva modalitati happy. Ofer funda!

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca pui astfel de intrebari, n-ai sa reusesti niciodata. Macar esti dezvoltata fizic? Stiu eu, poate, poate...

| Vizitiul a răspuns:

Dragostea nu-i matematica! Sper sa realizezi si tu asta! Daca am avea cate o formula magica, cred ca am fi numai indragostiti pe aici.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu poti. Poti sa il manipulezi, da. Aratand perfecta : extraordinar de frumoasa si de senina. Dar e obositor de mentinut imaginea si vei ajunge la concluzia ca nu are rost cand sunt atatia altii...

| Sapphire a răspuns:

Intrebare e chiar banala, scuza-ma! Nu ii poti spune cuiva sa se indragosteasca de o anumita persoana.
Inseamna ca tu nu stii cu adevarat cum e cand te indragostesti de pui intrebarea asta.
Nu exista astfel de modalitati.
Trebuie doar pur si simplu ca acel baiat sa te gaseasca draguta sau sa te incadrezi in categoria fetelor care ii plac lui. Nu ii poti porunci inimii ceva.winking

| YourDailyApple a răspuns:

Nu poti din pacate sa faci pe nimeni sa se indragosteasca de tine, si eu am avut iluzia asta dar chiar nu stau lucrurile asa in realitate. Ori esti placut, ori nu.

| Dmonik a răspuns:

Lasati-i, frate sa mai si respire!
Ca sa faci obiectul adoratiei unui om, trebuie sa ai niste calitati. La ai sau nu.

| Minalore a răspuns:

Pai.in mod normal e cum au spus cei dinainte insa ar exista niste posibilitati ca sa ai sanse ca el sa te iubeasca - 1. Saluta-l, Mai intreaba-l cate ceva, incearca sa te intalnesti cu el daca sti pe unde sta dar incearca sa para ca din greseala v-ati intalnit si asa s-ar putea gandi ca aceste lucruri nu se intampla accindental si ca ati fi facuti unul pentru altul.Insa daca nu e felul acesta de baiat care sa creada in asa ceva incearca modalitatea numarul 2. - 2. Incearca sa nu il bagi in seama si sa para ca nu esti indragostita de le si atunci poate ca se va gandi el ca de exemplu ca nu il bagi in seama de loc de la un timp si dupa aceea, daca ai noroc, el v-a incerca sa fie bagat in seama de tine.

| BomPALY a răspuns:

Nu faci nimic happy fii cat mai naturala. nu poti face un baiat sa se indragosteasca de tine happy insa tu te poti indragosti de el. datorita aspectului fizic, cum se imbraca, cum se comporta, ce face, ce calitati are. happy cam asa e si la baieti laughing iti zic din propria experienta baby kiss