| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume a întrebat:

Cum sa flirtezi cu o fata?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam greu, prima oara muschi si bine imbracat apoi o sa fie usor. Altfel imposibil... nu stiu dar multi care arata naspa au noroc sa stii probabil depinde de energia care o ai in tine trebuie sa gandesti ca atragi si o sa ai parte. Chestia cu fizicul e orientativa dar da roade mai usor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei sa filtrezi?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa zici FLIRTEAZA, nu filtreaza, ca-s 2 lucruri total diferite laughing
Dar esti de inteles, la anisorii tai, este usor sa imiti adultii, incercand sa folosesti cuvinte mari, pe care nu le intelegi sau nu le cunosti sensul. Totusi, nu folosii cuvinte pe care nu le intelegi sau cunsoti, sa nu risti a te face de ras.

A filtra - înseamna a strecura prin ceva, a separa, a trece printr-un filtru un lichid
A flirta - înseamna a susține o conversație ușuratică, cu o persoană de sex opus.

| corbulalbrosu a răspuns:

Flirtul reprezinta o ''arta insusita'' cu ajutorul caruia 2 persoane realizeaza un schimb de complimente, de amabilitati si discutii incitant-excitante. Este important si necesar ca intre cele doua persoane sa existe atat atractie cat si compatibilitate din punct de vedere sexual prin care cei 2 amorezi, testeaza si incearca sa intre intr-o posibila/potentiala legatura de natura amoroasa doar ocazionala sau de mai lunga durata.
Filtrarea reprezinta procesul prin care se realizeaza separarea prin strecurare/trecerea unui fluid printr-un filtru sau prinun alt mediu permeabil pentru a-l curata de impuritati, de microbi, de resturi de corpuri straine, etc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O rogi pe ea sa tina filtrul, iar tu torni din badoaca, ca e mai grea decat filtrul.

| alina2k18 a răspuns:

Ce sa filtrati ma? O ceafa de porc cu cartofi la cuptor?
Mmmmmm
laughing))

| Nunsjfnamgjcmammergenicimacarnumelenuamniciunnume explică (pentru alina2k18):

Eu mă gândeam la o fata, dar e buna și opțiunea talaughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Băgați un deget in nas si unul in ureche in timp ce dansezi din buric

| Bozgi200 a răspuns:

Flirtezi e cuvântul.
Păi cum sa faci... Pentru inceput te bagi in seamă cu ea de cate ori ai ocazia, o sa te accepte in jurul ei pentru început. Dupa aceea începi sa ii dai clasicile semne de iubire: tachinare, joc verbal murdar, îmbrățișări surpriză.
Si in final ii apui ceea ce simți. Cu curaj si răbdare. Nu te grăbi, o sa strici totul. Toata faza ar trebui sa țină 2-3 săptămâni pana la divulgarea sentimentelor.

| hellofromthedarkside a răspuns:

Paaai. Sunt fata. Apreciez mult atunci când observ ca el chiar este interesat de mine, ma întreabă ce fac, dacă sunt bine. Încearcă oarecum sa nu exagerezi cu întrebările pentru ca e posibil sa se plictisească. Dacă este vorba despre flirt prin mesaje, trimite-i inimioare subtil.