| User252426 a întrebat:

Cum să fur iubita altuia?

17 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Având în vedere faptul că nu este vorba despre intentia de a fura vreun obiect, nu aș recomanda să accezi la una ca asta. Nu spun că a fura un obiect este o idee bună, dar cu siguranta ai inteles.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Calci o poruncă biblică, îți dai seama? Aceea cu femeia proprietate a altui bărbat.

| User252426 explică (pentru sadrian46):

Biblia este o escrocherie

| rapandula a răspuns (pentru User252426):

E ateu, vorbea de Biblie sarcastic.

| SilentRain a răspuns:

Fii om, caută alta
Nu e frumos sa te bagi între doii oamenii

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Cu un sac sau mai bine o bagi in portbagaj!

| JustStitch a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Asta daca are permis, ca masina gaseste el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este si o astfel de carte scrisa de Fantomaticul X. Caut o rolling on the floor

| AndreeaWTS a răspuns:

Auzi, tu ai impresia că iubita aia e vreun obiect?
Dacă vei putea să o furi, oricum nu te-ai alege cu nimic.
Înseamnă că e... vai mama ei.

| Saiko10 a răspuns:

Daca vrei sa o furi sper ca nu o iei pentru ceva serios, pentru ca daca ea il lasa pe ala pentru tine atunci te lasa si pe tine pentru altul, treaba nu va functiona daca fata nu este mai usuratica pentru ca daca il iubeste pe actualul nu se va despartii de el si degeaba incerci, dar daca crezi ca este mai usuratica incerci sa o combini ca pe orice alta fata.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu este deloc normal cum gândești. Tu dacă ai avea iubită nu cred că ți-ar conveni să ți-o fure cineva și să-ți provoace suferință.

| Saiko10 a răspuns (pentru Rux04):

Ba da, chiar ar fi ideal, daca poate cineva sa o fure atunci am scapat de una care nu era buna pentru mine si nu am irosit mai mult timp. daca nu reuseste sa o fure atunci stiu ca este loiala.

| User252426 explică:

Ești handicapat mintal, nu vreau să omor pe nimeni sau nici să violez

| Adyna00 a răspuns:

Ai putea sa te dai bine pe langa ea si sa o faci sa se indragosteasca de tine si va veni singura la tine

| Misa4530 a răspuns:

Bani, mașina, flori, ciocolata, un sac, o bâtă, sfoara, și nu uita sa fi costumat?‍♀️

| Daniel_Tatasel_1995 a răspuns:

Cu parfum tom ford luat la bisnita