| carla_1861 a întrebat:

Cum sa-i atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Ii poti atrage atentia printr-un zambet, priveste-l in ochi dar fara sa pari disperata, incearca sa ai tot timpul o tinuta care te avantajeaza, fi increzatoare in tine...intr-un cuvant flirteaza cu el si vezi daca iti raspunde la fel.
Succes!happy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa fii prin preajma lui. Cauta sa iti faci simtita prezenta dar in mod discret. Insista doar daca te provoaca el. Arunca-i cate o privire, zambeste-i si provoaca -l sa spuna mai multe.

| unione a răspuns:

Cum spunea buna mea prietena Iaia,'' vrei atentie? Fa-te semn de circulatie!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te bagi in vorba cu el(despre lucruri obisnuite) sau daca e fa rost de id-ul lui de mess si vorbiti acolo mai multehappy

| ler4ik a răspuns:

Saruta-l cu limba... xD