| PinguIstHEBest a întrebat:

Cum sa-i spun unei prietene ca vreau sa intretin o relatie sexuala cu ea? Nu o plac, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Sarah35277 a răspuns:

Daca vorbiti ar trebui sa incerci sa o faci sa te vrea ea si nu ma refer la placut, sa vrea sa o ****. De exemplu poti sa ii spui,, vai ce ti as face.,, sau,, daca am fi singuri ti as.,, etc. Daca e genul ala de fata cu figuri sau dinaia mai rusinoasa o sa fie greu.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Cauta-ti alta daca nu iti place.
Nu trebuie sa-i spui, doar creezi momentul si usor te apuci de treaba.

| RAY a răspuns:

Si tu poti sa faci sex cu ea daca nu o placi? ca sunt curios, cat despre sex, in acesta perioada nu este bine sa iesim afara din casa, varful abia acum incepe

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sunteti buni prieteni si probabil destul de apropiati, asta presupune ca intr-o asemenea situatie ai posibilitatea sa intretii cu ea si discutii relaxate care au conotatii sexuale evidente. In cadrul unei astfel de discutii cu subiect ''mai intim'' ai putea incerca sa o testezi prin a o intreba sa-si exprime parerea in privinta relatiei de prietenie fara beneficii intre 2 buni prieteni. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa-i spui exact cum ne-ai spus și nouă, că te simți atras de ea fizic și vrei sa faceți sex, neavând alte scopuri cu ea, doar fizic o placi și vrei. Așa îți faci clare intențiile.Cel mai okey este sa fii tu insuti, nu bãga dume prostești lu-ate de la alții, crezand că o dai pe spate.ce vorbe funcționează pentru mine, nu funcționează pentru tine și vice versa... Daca te refuza mai sunt câteva miliarde de tipe, aia e.

| Eugen80 a răspuns:

Ramaneti doar voi doi, o asezi pe pat, o scoti in fata si ii spui ca nu se suge singura. big grin
Daca nu o placi pe tipa, de ce vrei sa i-o tragi?
Daca o placi si vrei sa nu mai fie doar prietena, sarut-o si mergi mai departe si vezi unde ajungeti, poate ca si ea vrea mai multe.

| Stropdeploaie a răspuns:

Am avut o amica! o adoram enorm! Cand i-am spus ca o plac! Mi a blocat numarul.crying(