| euI a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat in cel mai frumos mod ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| kitty_4375 a răspuns:

Uite: stii...ma gandeam aseara la cuvintele TE IUBESC... si mi-ai
aparut in minte

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Iubesc felul cum ma iubesti in cel mai frumos mod. (in modul silentios,normal,la intalnire, exterior, deconectat)

| Leon a răspuns:

Pai cred ca daca esti sincera ar fi de ajuns

| victtor a răspuns:

TE IUBESC... 2 cuvinte simple care spun 1000 de ganduri si de sentimentewinking

| SoNiA123 a răspuns:

Nu-i spune si te va aprecia mai mult, crede-ma... odata ce-i spui ca il iubesti, o sa-ti dea seama ca esti numai a lui trup si suflet si o sa treca mai departe.gen ' been there, done that'
mai bine il lasi pe el sa te iubeasca mai mult, asa o sa fii sg ca nu suferi

| kate68 a răspuns:

In locul tau, de rusine. as ruga p cineva sa.i spuna, sh de ex. te vede, sh te intreaba e adev. ce a spus. sau e adevarat ca ma placi?, sh tu spui. poate? cu o expresie dinaia de copil :X:P

http://www.neuronu.ro/......babies.jpg

Sper ca te.am ajutat! Bafta!

| Iisusa a răspuns:

'te iubesc, bă boule!'

| Bublikutza a răspuns:

Poi depinde si de tine si de baiat daca sunteti mai timizi ai putea sa eu spui pe ocolite daca ai mia mult tupeu suneio direct sau dai de inteles ca il placi o tinuta atragtoare un zambet larg o privire provocatoae pot spune multe si cu ajutorul limbajului trupului