| kangea a întrebat:

Cum sa ii demonstrez sau sa arat ca o iubesc lui iubita

4 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna! pai ce poti sa faci este sa:fii dragut cu ea,fii grijuliu,spune-i ca o iubesti,ajut-o, vorbeste-i frumos, fii alaturi de ea.bafta. sper ca te-am ajutat

| Heather2001 a răspuns:

Sa pui burta pe carte ca fetelor nu le plac analfabetii.
P.S. se spune "iubitei", nu "lui iubita"rolling on the floor

| MonkeyBoss a răspuns:

Ca un iubit iubitor, ce esti, gasesti formula cea mai buna sa-i arati lu' iubita ca o iubesti. - pffff, ce de iubiri intr-o singura fraza laughing

| Costiiina a răspuns:

1.iau de mana in fata prietenilor(si ai tai si ai ei ) si sarut-o sau spune-i la ureche( sa auda toata lumea laughing ) k o iubesti
2.seara dupa ce ati terminat de vorbit trimitei un sms de genu :Noapte buna iubito.Te iubesc sau ceva mai siropos
3.plimbati-va prin parc tinandu-va de manasi vorbind doar despre voi si despre cat de mult tii tu la ea
Sper ca sfaturile mele ti-au fost de ajutorwinking sper sa le pui in practica :d