| RoninKuzuri a întrebat:

Cum sa ii fac un sex oral foarte puternic iubitei mele?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oricat de "puternic" ar fi, daca preludiul nu e suficient, si de calitate, daca nu esti curat si manierat, etc, slabe sperante, ii poti oferi doar unul scurt si puternic, si atat.

| Emazio a răspuns:

Iti copiez raspunsul meu de la o intrebare asemantoare:
Sa incepeti cu preludiu, sarutari, mangaieri, etc.
Apoi incet va dezbrăcați, săruturi mangaieri etc iar.
Sa nu se arunce sa iti linga sânii sau clitorisul.
Aici sunteti deja in punctul cand toata atentia ta e sa il satisfaci total pe el si el total pe tine.
Sunteți goi, sărutări, mușcături, mângâieri etc.
Se duce spre sani, coapse, trece aproape de clitoris, te amăgește putin, apoi spre picioare iar coapse, apoi te suge o data la clitoris apoi iar te mai saruta si musca in jurul lui pe solduri, sub buric, picioare.
Si incepe apoi incet sa te linga, dupa ce gaseste punctul sau eventual il ajuti să îl găsească sa mentina un ritm constant, apoi sa iti introduca un deget in vagin si ocazional sa iti impinga peretele cu clitorisul, si invata el treptat cum sa te linga si sa te suga.
Poate dupa un tip dupa ce te-a "mancat" sa iti scuipe clitorisul apoi sa il plesneasca oarecum încet cu trei degete si apoi iar sa treaca sa te "mănânce".
Daca are degetele lungi spune-i sa te penetreze si e o zona in vagin care nu poate sa fie atinsa de penis, si poate sa te mangaie si acolo.
Daca te excita anusul spune-i ocazional sa se mai joace cu el, eventual sa il linga uneori.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu degetele in priză.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-i faci un cunnilingus placut, nu puternic, fiind preferabil cu limba direct pe clitoris sau cu degetul, pana ii obtii un orgasm clitoridian.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Fantastic sfat.Nu are cum sa dea gres asa!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu multa pasiune si determinare. Si bineinteles sa fie combinat si cu ''degetica'' de rigoare care este indicat sa fie efectuat/practicat concomitent cu cunilitia. Succes!

| ywar a răspuns:

Poate ca ar fi indicat, macar in Saptamana Mare sa te gandesti si la altceva decat cum sa-i faci "sex oral foarte puternic" iubitei. Nu inteleg ce inseamna sex oral foarte puternic, dar probabil ca tu ai la degetul cel mic niste tehnici revolutionare.

Răspuns utilizator avertizat
| simpluone a răspuns:

In primul rand afla cum ii place ei!