| Florina003 a întrebat:

Cum sa ii spui unui baiat ca.l plac? ii plac fetele tupeiste...

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Simplu,ii spui ca il placi si gata,trebuie sa ai incredere in tine si tupeu ca sa iti iasa, intreaba-l daca vrea sa iesiti impreuna in oras si ii spui ca il placi, o faci pur si simplu dar cand o faci sa fii imbracata in ceva mai sexy sa fii aranjata, machiata dar nu foarte strident, iti spun eu ca o sa il dai pe spate.
Bafta.

| asdfq a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

'' aranjata, machiata'' nu-i de mirare ca sunt atatea obsedate sa arate ca barbie. vai de capul nostru

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa-i transmiti sentimentele tale fata de el in limba lui, ca sa inteleaga ceea ce doresti de fapt de la el. In mod cat mai clar, cat mai concis si in mod direct fara ocolisuri, pentru a nu-i oferi ocazia de a o "da pe dupa cires". Succes! big grin

| GoldenZenith a răspuns:

Pai cum altcumva, decat cu tupeu? "uite care e treaba baietas, mi s au aprins calcaiele dupa tine" laughing

Nu te musca, nu te mananca, cel mult primesti un refuz din partea lui.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru funda, ma bucur ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Esti atat de captivant, ca as vrea sa ramanem in penis captivus. Sa ramai in mine pentru totdeauna si sa nu-ti mai dau drumul."

Meh, pe cine incerci sa pacalesti...isi va da seama ca de la Coquina stii asta.

| asdfq a răspuns:

''Ua martalogule, ia stai oleaca potol ca vreau sa iti zic ceva. ce ne facem ca eu ti cam plac dar tu nic?"