| DeduAndrei a întrebat:

Cum sa ii spun unei fete ca o plac?

Răspuns Câştigător
| Antonia50 a răspuns:

E simplu. in primul rand trebuie sa ai grija sa nu te balbai. asta e 1. sau sa fi timid. tio spun in calitate de fata eu urasc baieti timizi... ai doua moduri: 1. ii spui dulcegari cand sunteti singuri normal, si incet incet, ii spui iar asa e super 2. ii spui direct fara ocolisuri

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sub nici o forma asa pur si simplu.

| Cigαяєttє a răspuns:

Simplu, o prinzi singură şi o întrebi, fără ruşine, cu ruşinea nu rezolvi nimic, baftă!

| Madut a răspuns:

Simplu. Ii spui ca o placi, sau daca nu ai curaj lasa-i un mesaj pe mess si ii spui ce simti pentru ea.

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut andrei_5793.

Prima dată încercați să faceți cunoștință unul cu altul (să vă cunoașteți cât mai bine), aflii ce lucruri îi plac (așa poți să îi faci un cadou, atunci când te duci să-i spui că o placi).

P.S : Fii tu însuți, să nu te schimbi doar de dragul de a-i atrage atenția, important e să fiți sinceri unul cu altul.

| trolloll a răspuns:

Fi sincer! Daca nu ii convine treaba ei.

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Cu gura prin: litere silabe cuvinte propozitii fraze si asa mai departe...

| 789 a răspuns:

In fata!

| Roland21 a răspuns:

Mai Andrei, asa ceva nu se spune.Trebuie sa ii dovedesti, nu are nevoie de cuvinte goale.Primul pas e sa te bagi in seama cu ea, apoi stabiliti sa iesiti pe afara prin oras si dupa vedeti voi.In orice caz incearca sa fii vesel, sa o faci sa zambeasca, sa fii manierat si va intelege singura..chiar din momentul in care o inviti in oras singura cu tine.Trebuie sa lasi totul sa decurga de la sine, mai trebuie sa lasi si o doza de mister, astfel incat ea sa se intrebe:oare ma place sau nu cu adevarat? Daca ii oferi totul pe tava se plictiseste repede..DECI IN NICIUN CAZ NU-I SPUI IN FATA.

| Maara_Maraa_1995 a răspuns:

E simplu, in primul rând trebuie să ai grijă să nu te bâlbâi asta e 1 sau sa fie timid. Eu ti-o spun in calitatea de fata nu imi plac baieti timizi a doua modalitate, ii spui dulcegari cand suntei singuri si invet incet ii spui ce fel de baiat iti place, sau o iei si o saruti.