| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca-mi place de el? E in clasa mea dar nu prea vorbim pentru ca eu sunt foarte timida si si el e cam timid...si in plus mi-e asa de frica sa ma respinga pentru ca nu vreau sa sufar... voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| roxyyyyy a răspuns:

E simpluhappy
nu mai fi timida si fa'l si pe el sa nu mai fie
fi si tu mai indrazneata
nu poti fi timida toata viata tongue
si intotdeauna cand vorbesti cu el sa zambestihee hee

| IoanaXxX a răspuns:

Si eu sunt o ft timida iar uneori cred ca timiditatea iti aduce numai de suferit. incearca sa te incurajezi si sa ii spui k iti place d el. in ziua d azi nu rezlovi nimic daca esti timida. si daca o sa te respinga va fi sf lumii? nu. orice lucru in viata merita o incercare