| cocolina21 a întrebat:

Cum sa il fac gelos? sad prietenul meu reusete sa ma faca mereu geloasa acum vreau sa intru in joc si sa-l fac si pe el gelos

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Pai iesi cu un amic, dar prietenul tau sa nu stie ca tipul cu care ai iesit ti-e doar amic, stai in aceleasi locuri in care merge si el, dar la o anume distanta, incat iubitul tau doar sa va vada impreuna si ca discutati, sa nu auda ce discutati. Si razi. Orice ar spune amicul tau tu razi si prefa-te fericita si nu te uita la iubitul tau, ignora-l.

12 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Ce drăguț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdeaaaa, da-mi adresa ta si daca nu-ti va place cat de gelos o sa fie prietenul tau sa nu-mi zici mie mos Martinwinking

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau si eu laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru NebunaaaaaaBlonda):

Trimite adresa la birou tongue

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce birou? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NebunaaaaaaBlonda):

Am sa-ti trimit adresa prin mesaj, sa nu sui la nimeni, da? shhhhhhhh

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns (pentru anonim_4396):

Asteeeept. e secret, da laughing

| Negoiu a răspuns:

Cea mai simpla si sigura metoda e sa acorzi atentie mai multa decat trebuie altora cand sunteti impreuna si sa faci cate o remarca din cand in cand privind baietii pe care ii vezi pe strada...

| allax222 a răspuns:

Fa sex si suge-i **** la unu si sa vezi ce gelos o sa fielaughing

| Ianusik07 a răspuns:

Sa vorbesti ca alti baieti.)))

| Roxyyymona a răspuns:

Imprieteneste-te cu un baiat si iesiti pe afara vorbiti pe mess fb chestii din astea dar doar ca amici iar prietenul tau din start va fi gelos daca te iubeste cu adevarat! big grin