| Anonima501 a întrebat:

Cum sa il fac sa ma placa? Suntem in acelasi liceu si ne cunoastem din clasa a 9 a si acum suntem in clasa a 11 a si tot pe el il plac. Eu l-am mai placut inainte si el stia asta, dar nu am fost impreuna, am mai incercat cu alt baiat in astia doi ani dar nu pot pentru ca ma tot gandesc la primul. Ce sa fac ca sa ii atrag atentia, ce sa postez pe story ca sa il fac sa imi raspunda? Am nevoie de ajutorul vostru, pls

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mai simplu ii dai mesaj sa vorbiti.

| Plato a răspuns:

Nu poti face pe nimeni sa te placa. Ori te place, ori nu, atat.
Nici macar nu are rost sa comentez faza cu story. De nevasta tot printr-un story ai vrea sa fii ceruta?

| Anonima501 explică (pentru Plato):

As vrea sa ma abordeze el primul de asta am zis faza cu story ul

| Plato a răspuns (pentru Anonima501):

Care e problema daca il abordezi tu?

| Anonima501 explică (pentru Plato):

I am mai spus inainte ca il plac dar nu am fost impreuna iar acum simt ca ne am apropiat mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ii dai tu prima mesaj ce se intampla? Iti pica unghiile?

| cristian200313 a răspuns:

Iti recomand sa ii dai un mesaj sau sa te intalnesti cu el si va vorbiti.

| Mucegai786 a răspuns:

Vrei sa te placă dar totusi el sa te abordeze primul...
Imi vine sa ma dau u capu de perete
Du-te odată la el si zi-i ca totusi nu vei fi prima persoană care își ia reject