| MartinAlabert a întrebat:

Cum sa il invat pe iubitul meu sa sarute, nu stiu cum sa ii explic.
Ma zabaleste la gura si mereu trebuie sa ma sterg.
Si cand ma saruta pe gat nu ma simt bine, mai mult mi-e greata.
Dar il iubesc.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Ii poti da in ironie o babetica sau un servetel si daca te intreaba la ce foloseste, ii poti spune fara sa regreti, oricum intr-un ton frumos : Se poate saruta si fara sa lase spume pe chipul tau, caci tie nu-ti place, nu te simti bine cand o face. Sper sa nu fie omul care sa puna bot la o mustrare in bine.

| MartinAlabert explică (pentru MihaelaDart):

înca râd laughing

| MihaelaDart a răspuns (pentru MartinAlabert):

I-ai facut-o? sa inteleg... laughing

11 răspunsuri:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Atingel limbă în limbă, fără buze! Este mai excitant!

| MagicDream a răspuns:

Si al meu facea la fel, era scarbos si nici nu mai simteam afectiune fata de el si l-am lasat...asta pentru ca nu am avut curaj sa-i spun ca nu face bine ce face si nu voiam sa-l fac sa se simta nasol si a facut-o pana mi s-a luat de el

| MartinAlabert explică (pentru MagicDream):

Dar nu vreau sa il las, vreau sa il inva

| MagicDream a răspuns:

Spune-i ca preferi sarutul simplu, discret

| DanFunie a răspuns:

Apai spune-i in fata, ca nu saruta bine, iar dupa spune-i sa caute tutoriale de sauruturi pe Youtube, cine stie poate prinde ceva laughing

| RaduXZ9 a răspuns:

Spune-i sa isi lase mustata, pe post de prosop. dar vezi ca trebuie sa i-o tii ridicata cand mananca ciorba

| iDavidS a răspuns:

Avand in vedere ca te cheama MartinAlbert inseamna ce esti gay?

| ClaviusLord09 a răspuns:

In cazul asta, schimba-l e mai usor decat sa-ti bati capul cu explicatii. Si in plus nu vei mai fi dezgustata atunci cand te ``zabaleste`` sau te saruta. laughing)

| Allex277 a răspuns:

Ești gay?