| maxsebastin456 a întrebat:

Cum sa imi fac prieteni noi, ma refer la fete sa fac cunostinta, ca n-am o prietena?

Răspuns Câştigător
| ionicabubulina112112 a răspuns:

Sa nu mai joci lol ca disperatu...si sa fii mai sociabil....sa le arati cine i sefu)))

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Well, normal ti-as spune sa iesi din casa, dar in situatia asta nu prea poti face mare lucru.

| aninimă1515 a răspuns:

Le cauti pe TPU.

| aninimă1515 a răspuns:

Vb cu fetele si le spui ca bei atita tot iti faci sute de prietene

| aninimă1515 a răspuns:

Nesimtitule!

| maxsebastin456 explică (pentru aninimă1515):

Ma dezactivat contul temporar, nu te-am blocat! o sa revin in curand!

| BurebistoșPastilaFemeilor a răspuns:

Le dai iteme+9. Asa mi-am gasit nevasta cu care am 2 farmeri