| Marius925990 a întrebat:

Cum sa imi aduc penisul in stare de erectie maxima inaintea contactului sexual propriu zis ca de obicei o introduc flasca si se face mare pe parcurs

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aparent ai nevoie de o partenera ca sa te si atraga

| epurasu a răspuns:

Fleasca nu o poti introduce! nici cum! asa ca de vrei sa ti se acorde atentie intrebarilor fii serios!

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă e bleagă, cum mama naibii o împingi înăuntru?!? Sau o pui într-o găleată?!?
De preludiu ați auzit?

| Emilian65 a răspuns:

Nu o baga pana nu se intareste.

| mihai69 a răspuns (pentru Emilian65):

Mai citește odată:
====
„de obicei o introduc flasca si se face mare pe parcurs"

| moshulica a răspuns:

Te sfatuiesc sa renunti la porno si la masturbare, altfel risti ca in curand sa ramana moale si dupa "introducere". Face bine si putina tandrete inainte de "actiune".

| AlexLK a răspuns:

Vorbeste cu partenera sa-l mai mangaie putin...sa te mai stimuleze.Pun pariu ca se arunca pe spate si asteapta trenul.Pateam des asta cu una care arata foarte bine dar era de nota 2 in pat.