| Candea a întrebat:

Cum sa imi fac o iubita?
Deci cand vorbesc cu o fata, pur si simplu mi se incalceste limba in gura, chiar daca imi este amica... ba cateodata nu stiu ce sa povestesc, ba cateodata ma balbai sau spun ceva penibil...
ajutati-ma!
Funda!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asteapta momentul potrivit, nu e necesar sa cauti fete pentru ca vine ea la tine dupa cativa ani.

| shadow72 a răspuns:

Frate tot secretul e sa ramai calm, stai linistit si vorbele vin.gandesti inainte sa deschizi gura si e totul ok

| Seepty a răspuns:

Mai bine pune intrebari sa vorbeasca ea mai mult daca esti asa rusinos.

| Alexxxo a răspuns:

Nu mai face asta doar du-te la ea si gaseste cea ce aveti in comun aman2

| shadow72 a răspuns (pentru Alexxxo):

Zici ca mergi la fata si dai "Search" ca la pc... daca nu legi 2 vorbe cu ea puteti sa aveti 2000 de lucruri in comun.