| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac un prieten? Cand sunt in preajma baietilor ma intimidez.

Răspuns Câştigător
| ChemoshRDB a răspuns:

Nu-i nevoie sa-ti faci prieten acum.
Cel mai bine e sa-ti faci atunci cand simti ceva pentru acel cinevawinking
In orice caz... cand placi pe cineva iesi mai mult doar cu el si veti fi mai deschisi unul cu celalalt, deci nu o sa te mai intimideziwinking

2 răspunsuri:
| GlamiXD a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa scapi de timiditate si cand esti in preajma unui baiat sa fi cat mai naturala. daca esti timida nu rezolvi nimic so. happy bafta ^.~

| luiza94 a răspuns:

Fii naturala, iar cand simti ca-ti place cineva, arata-i privindu-l scurt si des iar daca atractia va fi reciproca te va contacta cu siguranta