| Gyssus a întrebat:

Cum sa imi gasesc sufletul pereche? sad

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La poza care o ai nu pari om pentru relatie indelungata. Ocazional pe plan sexual sa stau cu tine as accepta apoi cand te saturi si iti intra monotonia pleci

| Violleta2022 a răspuns:

Prin intermediul pretenilor comuni, a rudelor, sau chiar a colegilor de servici.

| SG1995 a răspuns:

Eu aș dori o relație cu tine. Sunt singur și caut o relație serioasă. Dacă ești interesată scrie-mi în privat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Ei, cum a fost raspunsul? Comic, succint, sau total fara prezenta?
Imparte si tu cu clasa, muuurim de curiozitate laughing

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic, tanti nu mi-a raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru SG1995):

Pff... deja îmi făceam griji că nu știam cât se mai pune darul acum. Ia că am scăpat, pfiuu...

| mentholinks a răspuns:

Poti sa cauti, sa te bagi in seama cu baieti care iti plac, nu se stie de unde sare iepurele.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cautandu-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas este sa postezi poze decente, sa nu fi perceputã ca un obiect sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti femeie... greu. Greu, ca nu ai sa ai niciodata ochi pentru cineva "serios" pe care sa-l doara-n pl@ de tine. Asa ca stai linistita, nu ai sa-l gasesti. Niciodata nu vei fi multumita cu ce ai si niciodata nu vei beli ochii la ce iti trebuie de fapt si ce este sanatos si bun. Totdeauna vei alege sa fii carne de tun pentru toti arogantii ignoranti care nu dau un scuipat pe tine. Tot timpul vei alege sa intri in relatii toxice, probabil cu barbati care se aseamana la caracter cu taica-tu'. Cand ai sa fii constienta de sine destul si ai sa intelegi cum functionezi, deja va fi prea tarziu, te vei fi ars deja de prea multe ori, asa ca sa fii sigura si atunci deja vei fi "plictisita" de viata si nu ai sa mai ai incredere in nimeni si nimic. E probat in prea multe randuri si dovedit stiintific in prea multe studii. Asta este "paradoxul femeii"... Toate "exemplele bune" cu care probabil vei veni sunt doar exceptii de la regula sau o falsa imagine de suprafata. Lumea e plina de imagini false si minciuni fanteziste, minciuni pe care unii chiar si le spun singuri pana incep sa le creada si ei. Nimanui nu-i place realitatea si nu ar recunoaste-o pana nu da de fundul butoiului bine de tot si-si sparge capul acolo inconjurat de ecourile disperarii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Târfelor le plac sa fie scuipate intre ochi, laughing pentru asta si traiesc, de aceea face alegeri "proaste"
Ii place sa nu de-a nimeni 2 bani, atunci simte ca isi dãruieste sufletul când dã o limbã-n fund.

| JusTPauL a răspuns:

Aici slabe sanse sa-l gasesti.
Dar care-i panica? Ai fost utilizata de prea multe ori si ti sa urat sa fi doar un obiect de unica folosinta?
Nu dispera, ai grija de tine si lasa-l pe el sa te gaseasca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JusTPauL):

Stai cuminte ca nu-l lasa. Si daca i-ar scoate unu ochii cu furculita nu l-ar vedea. Doar dupa "n" "utilizatori", cand ajunge colo pe la 25 ~ 27 de ani si se apropie vertiginos de 29 ~ 30 si devine disperata si nu mai stie pe unde o s scoata camasa, ca ii bate ceasul biologic la usa cu toporul, poate... POATE atunci doar sa mai beleasca ochii si sa se trezeasca la realitate si sa devina din necesitate putin constienta de sine si de ce ii trebuie de fapt. Pana atunci, nici o sansa. Si nu e vorba nici de disperare, nici de nimic altcea, ca e femeie si ARE OPTIUNI, intotdeauna, atat ca alege sa nu le vada. Ca doar na, pretentiile, aroganta, naivitatea si falsul respect de sine bazat pe constanta atentie a lingailor spre carnea de pe ea. Iaca si carnea aia e perisabila si acum inca nu se simte presata. Dar, in curand...

| Ionut58282856 a răspuns:

Stiu ca pare tampit raspunsul meu dar chiar e bun. Ca esti prea disperat\disperata in sensul ca te gandesti doar la asta si asa nu o sa il gasesti. Tu iti doresti asta din tot sufletul dar inloc de a incerca sa il gasesti nu mai bine ti-l dedici tie?

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Poti sa te bagi in seama cu mine

| alin1317 a răspuns:

Vino incoace, iubire