| Sorin2903 a întrebat:

Cum sa imi împac iubita? S-a supărat pentru ca nu i-am zis ca am băut si ca am fumat.

Răspuns Câştigător
| Anonim123g16a a răspuns:

O fuți

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Încă nu ți-e nevastă și deja trebuie să-i ceri voie să bei și să fumezi? laughing
Eu zic să n-o mai împaci. Poate așa ai vreo șansă să scapi. laughing

| sofisis a răspuns:

Ai 13-14 ani asa-i?

| Necunoscut112 a răspuns:

Explica-i frumos că nu eşti un obiect aflat în posesia ei pentru a-i spune şi când te ca*ci. Chiar şi în relaţii este indicat să se păstreze un minim grad de libertate.

| Xelon a răspuns:

Repede!
Asta-i sansa ta!
Fugi cat te tin picioarele happy

Răspuns utilizator avertizat