| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa impartasesti fanteziile sexuale cu prietena?laughing

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Daca nu impartasesti cu prietena atunci cu cine? Cu ea poti sa le pui si in aplicare. Dupa un timp de relatie bazata pe dragoste se ajunge si la astfel de lucruri. pupici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca voi sunteti cei de la avatar nu am cum sa-ti spun, nu stiu porceasca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îi spui fanteziile. Cum altfel să le împărtășești? I le spui.

| Lia09 a răspuns:

Simplu. Daca este o relatie bine sudata, baza pe dragoste si incredere, n-ar trebui sa fie o problema in exprimarea libera a fanteziilor.
Pana la urma toti suntem oameni, si avem nebuniile noastre. Bine, nici s-o dam in SF-uri de acum, dar ceea ce este cat de cat realist si poate fi pus in practica, de ce sa nu vrei sa impartasesti cu partenerul/partenera?