| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-l fac pe fostul meu iubit sa regrete ca m-a parasit dintr-o prostie? haideti sa va spun cum a fost...mama era prin oras si eu eram langa el ca nu puteam sa-l iau in brate ca mi-era frica ca ma vede mama si a plecat impreuna cu prietenii lui si i-am trimis un sms cum ca mai bine nu ma duceam la intalnire si el s-a suparat...si seara si-a facut alta prietene.asta e povestea va rog ajutati-ma.:X

33 răspunsuri:
| keyshutza a răspuns:

Asa am patit si eu. nici nu ne-am despartit bine si el deja si-a gasit alta.oh go on.nu are rost sa suferi. aproape toti sunt niste lasi si libidinosioh go on:*.

| bytzulyna a răspuns:

Nu se merita sa te injosesti pentru unul ca el.cel mai bun lucru pe care il poti face este sa fii indiferenta cu el, sa nu-i mai dai atentie iar daca te invita undeva spune-i ca ai treaba si ignora-l ceva timp iar dupa o perioada sigur se va intoarce la tine pentru ca asa fac toti. daca vrei sa iei in considerare asta e bine daca nu faci cum vrei dar daca te razbuni pe el nu cred ca obtii ceva.

| clotzy69 a răspuns:

As vrea si eu putin ajutor pentru ca vreau sa o oftic pe fosta mea prietena dar nu prea am inpiratie as vrea sa "umble in limba dupa mine cu a facut-o la inceput" cum sa o oftic la culme...help me please