| kAps UNikA a întrebat:

Cum sa-l fac sa ma iubeasca?

10 răspunsuri:
| clauu_8350 a răspuns:

Buna happy. pai pentru inceput incearca sa afli ce fel de fete ii plac big grin. incearca sa vorbesti mai mult cu el. dar nu ii da de inteles f0arte mult ca il placi pentru ca apoi si. o ia in cap rolling eyes.

| Annye_2425 a răspuns:

Nu exista moduri in care il poti face sa te iubeasca.totul vine de la sine. daca vorbesti despre iubitul tau in acest caz ii poti arata cat de mult il iubesti u si sigur va aprecia ceea ce are langa el, nu cred ca va fi indiferent.
daca te referi la un baiat pe care il placi.nu il poti face din prima sa te iubeasca. fii tu insati nu trebuie sa iesi in evidenta ca sa ii atragi atentiawinking

| Gabriella_1938 a răspuns:

Prin felul tau de a fi.
Prin ceea ce spui
Felul cum gandesti etc.
Daca nu te place asta e

| MMadalina a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si stiu ce inseamna happy spune-i luicruri frumoase si iesi in evidenta decat celelalte fete stii si nu are cum sa nu te placa sau date pe langa el si spune-i ca (cand iesiti de la scoala) nu are cine sa te insoteescu (daca stati aproape unul de altul la case) si il intrebi daca vrea si el depinde ce zice dupa aici depinde de tine

| Blanchita a răspuns:

Nu cred ca exista nciun mod sa-l faci sa te iubeasca! Insa din cate stiu poti sa te faci iubita. Daca esti tu, si vorbesti frumos, esti dulce[dar nu exagerezi], poti mai intai sa il faci sa te placa, iar apoi cine stie. chiar sa te iubeasca!happy.
Insa din lipsa de detalii noi nu stim foarte multe. Daca esti cu el si nu te iubeste. nu ai cum sa il faci sa te iubeasca. Lasa`l, cauta altul! Sunt atatia ca poti sa te saturi. Si daca e asa ca vrei sa fiti impreuna si nu sti cum sa il cuceresti o poti face prin cel mai simplu mod:prin felul tau de a fi.[Daca ai fite si/sau esti genul de fata "usoara" sa ii spun asa[adica mergi in parc cu gasca si te apuci sa te pui in brate la toti si sa te lingi cu fiecare baiat din gasca in parte si asa] nu o sa reusesti. Fi sexi[dar nu indecenta], fi frumoasa[dar nu excesiv"5 tone de fond de ten"], nu fi vulgara, fa`te placuta si nu in ultimul rand. FI TU, MEREU!:*
Succes!>big grin

| bau0217 a răspuns:

Sa te placa foarte simplu, de iubit...mai greutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine minte:Nu poti face pe cineva sa te iubeasca, tot ce poti face este sa fi o persoana iubita. Adica [,] comportate in asa fel incat sa fi iubita, apreciata, si atunci te va iubi si el.

Multa bafta!

| mihaagne a răspuns:

Simplu happy Fi tu:* Merge mereuhappy