| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-l stimulez in timpul sexului ca sa se simta foarte bine, sa ajunga la orgasm

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intrebandu-l ce ii place si cum, sau cum i-ar place sa il stimulezi!

Sinceritatea si comunicarea, afectiunea, apoi cooperarea, tandretea si reciprocitatea, respect, simtul umorului si altruismul, intelegerea nevoilor si dorintelor celuilalt, sunt conditiile principale care stau la baza reusitelor pe care si le doreste orice cuplu!

| Malvina24 a răspuns:

Citeste aici(poate te ajuta):
http://www.referatele.com/......le-com.php

| beka a răspuns:

Asa mi-sa spuns si mie ...sa comunicam sa intreb ce ii place etcoh go on dar sunt persoane carora le este rusine sau sunt timizi sa zica ce le-ar place asa ca...
eu zic sa te informezi putin de p net si atunci cand esti cu el inchide ochi s, relaxeaza-te si fa ceea ce simti. daca tu te simti bine atunci cand esti cu el crede-ma ca si el se va simti:*