| Kidd ♡ a întrebat:

Cum sa-l uit pe fostul prieten? si lui ii mai place de mine dar nu putem fi imp pentru ca el este varul celei mai bune prietene ale mele. voi credetzy ca ar trebui sa-l uit sau sa fiu din nou cu el?

Răspuns Câştigător
| eu_4890 a răspuns:

Si ce legatura are ca e varul prietenei tale...asta e se mai intampla... dragostea e mare...impacate cu el...acum tu decizi... daca il iubesti. fa orice pentru el.

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu este un motiv bun faptul ca e varul celei mai bune prietene. Din contra asta v-ar apropia si mai mult. Nu are sens. Daca va iubiti ar trebui sa fiti impreuna. Daca sunt alte motive care pot distruge o prietenie probabil ar fi mai bine sa renunti.

mira
| mira a răspuns:

Ce legatura are faptul ca este varul prietenei tale? El poate fi iubitul tau. Poate altele sunt cauzele despartirii.

| r8driver a răspuns:

Cunva se iubeste cu prietena ta...

| NewClassic a răspuns:

Desigur fiindca este varul celei mai bune prietene te impiedica sa fii cu el? Eu nu cred...Depinde de tine daca il iubesti sau nu si depinde daca tu vrei sa fii cu el iar daca el este varul prietenai tale asta nu inseamna nimic.Si eu mam intilnit cu fratele prietenei mele iar ea ma inteles ca il iubeam si nu mi-a spus nimic ba dimpotriva facea glume ca o sa fim rudelaughing))