| lolium a întrebat:

Cum sa ma "dezindragostesc" de cineva, astfel incat sa nu sufar mai tarziu?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Caută-i defecte.

| FemeiaPisică a răspuns:

Imaginează-ți că stă pe wc.

| CoquiNessa a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mmm, pe mine ma excita asta.
as vrea sa ma cheme si dupa ce termina, sa vad ce carnat bengos vanjos de barbat adevarat face.

daca vad ca face creioane aschimodice, that is a huge turn off.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pui pur si simplu punct relatiei. Invoci dorinta de LIBERTATE. happy

| neutrino a răspuns:

Dragoste fara suferinta nu se poate, dar poti incerca sa nu te indragostesti de "cineva", ci de "altcineva".

| lpavel a răspuns:

Bucura-te de acel sentiment frumos cat mai poti, nu conteaza ca poate vei suferi, traieste prezentul la maxim ca maine sa nu-ti para rau! Vor fi zile cand vei tanji dupa un astfel de sentiment dar nu va veni chiar daca vei fi intr-o relatie...

| Suck a răspuns:

Indiferenta e opusul iubirii, obtine-o.

| mihaicelsfant a răspuns:

Imposibil sa faci asa ce cevabig grin o sa treaca cu timpu dar si dupa 1-2 ani o sa te mai gandesti la el\a.(parerea mea)

| CoquiNessa a răspuns:

What a pussy.