| daretodream a întrebat:

Cum sa ma impac cu un fost amic daca mi-a dat ignore pe mess si nu vrea sa mai vorbeasca cu mine?

Răspuns Câştigător
| pink07 a răspuns:

straight face
incearca sa analizezi cauza pentru care va`ti certat...
stai vreo doua trei zile. daca el nu reactioneaza nici cum atunci ii ceri scuze / daca nici asa nu vrea sa auda de tine /atunci spune-i sa se impace sa nu ramana suparat toata viata /cine stie poate nici nu ti-a dat ig. poate de are la invisible
succes draga mea

5 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Suna-l si intreba-l :" ce am facut si ce am gresit? si inchei asa elegant -daca tu crezi ca am gresit imi cer scuze"

| iverson a răspuns:

Il cauti pe fb sau hi5 smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am trm un mesaj pe facebook desi m-a sters din lista de prieteni si am spus ca imi pare rau ca lucrurile au iesit urat intre noi urandui bafta in sesiune dar fara nici un rezultat cred ca sunt hopless...

| doll a răspuns:

Am avut si eu asa un caz, i-am dat un sms la mobil sa intre in mess sa vb ceva, si a intrat si am vb s-a enervat de la o nimica toata si iar m-a bagat in ignore, peste un timp m-a vazut in oras l-am impresionat prin tinuta pe care o aveam, si seara m-a scos din ignore ca fiind nimic nu s-a intamplat, poate nu e asa o situatie chiar ca la tine, dar oricum lasa ca cred peste un timp singur va cauta cale de a vb cu tinewinking

| daretodream explică:

I-am trm un mesaj pe facebook desi m-a sters din lista de prieteni si am spus ca imi pare rau ca lucrurile au iesit urat intre noi urandui bafta in sesiune dar fara nici un rezultat cred ca sunt hopless...