| Scarface_6842 a întrebat:

Cum sa`mi micsorez sfarcul? pentru ca este prea mare. si umflat. ce sa fac :-s? crying(

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Ha? Auci, ma dor sanii numai cand citesc intrebarea ta. Lasa sanii in pace. Fiecare pereche de sani cu forma si dimensiunile lor. Ai grija de ei, mentine-i fermi si sanatosi.Cine te iubeste, te iubeste in intregime pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce ai.
In plus, ia gandeste-te, cand vei fi mamica ce fericit va fi micutul pui de om cu o asemenea "cireasa" in gurita.

@Iuliaaa, fonDul de ten se foloseste mai nou si pe sani? Drace, ce demodata sunt...

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Whaaaaat? love struck

| Nextone a răspuns:

Sa fi mandra de el si sa te placi asa cum esti.Multor baieti/barbati le palce astahappy

| Tiberius a răspuns:

Taie-l

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Sugel tongue

si pe al meu

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Font de ten!

| Catalinutzuthau a răspuns:

Taiel