| vladeraser3 a întrebat:

Cum sa nu ma mai indragostesc?
Consider chestia asta o pierdere de vreme, deoarece de fiecare data cand am placut pe cineva acea persoana m-a refuzat asa ca prefer sa nu mai fac asta.
Sa nu ma mai uit in ochii acelei persoane si asta e?
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Katie1356 a răspuns:

Pur si simplu nu te mai gandi la ea ca la o posibila iubita, cauta mereu gesturi si activitati ce tin de amici, iesi doar in grupuri.

| Goete a răspuns:

Cel caruia ii este frica ca va cadea si nu-si deschide aripile, nu poate zbura.

| ImLost a răspuns:

Imposibil, daca asa esti facut asa o sa reactionezi de fiecare data. Fata care este sa fie pentru tine, o sa aprecieze acest lucru. De multe ori ne indragostim de cine nu trebuie, asa suntem noi oamenii. Suntem diferiti, unii sunt reci, altii se indragostesc extrem de repede. Eu sunt la fel ca tine si am avut doar de pierdut, sa spunem doar ca nu a aparut fata care sa ne aprecieze exact asa cum suntem.

| SG1995 a răspuns:

Nu știu după trei-patru eșecuri îți bagi pla în ea dragoste și relații!

| RAY a răspuns:

Nu e iubire e atractie sexuala, simplu, sa stii ca nu doar din cauza fizicului tea refuzat