| Miujdi a întrebat:

Cum sa o fac pe o fata sa ma placa? ( o cunosc de 6 ani ) DAU FUNDA!

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Nu decizi nici tu nici ea cand sa te placa sau sa fie atrasa de tine.
Tu fa-ti intentile cunoscute si nu mai pierde timp cu intrebari aiurea.
Pana stai tu sa te gandesti cum faci si cum nu faci, poare acctioneaza altcineva in locul tau.
Cum de nu ai facut nimic in 6 ani?laughing

| Miujdi explică (pentru ROB3RT89):

Pai. eu o cunosc de 6 ani si o plac de 6 luni...

Răspuns utilizator avertizat
| petitconseil a răspuns:

Mai ai rabdare.Se vede ca esti destul de mic daca o cunosti de 6 ani, si pana acum nu ai reusit sa faci fata aia sa te placa. Poate trebuie sa mai cresti ca sa reusesti asta.Succes!

| Miujdi explică (pentru petitconseil):

Pai... eu o cunosc de 6 ani dar o plac de 6 luni =]]