| Joyfetih a întrebat:

Cum să o faci pe o fata care s-a culcat cu tine in trecut sa o faca din nou?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca doar printr-o impresionare mult mai ''profunda'' fata de prima data, ai reusi sa-i atragi atentia sau curiozitatea asupra noii tale personalitati. Ar reprezenta prima conditie obligatoriu necesara pentru a accepta sa fie reluate relatiile sexuale. Succes!

| Andreeush a răspuns:

În trecut a-ți avut o relație sau doar o aventură?

| Mihai69222 a răspuns:

Iti raspund direct, in ziua de azi fetele nu mai sunt cum erau inainte, acum trebuie sa ai patratele, muschi, si un organ genital destul de maricel +17cm depinde acum, o poti recucerii cu un buchet de flori, acum depinde daca esti cu ea in clasa ar fi mai usor daca nu o poti contacta pe mess, Instagram.