| FreakzoO a întrebat:

Cum sa reinstalez si eu cs-ul? ca mi-a dat unu destroy. Funda! (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Nu e nevoie sa-l reinstalezi. Intra in cs si te duci la options dai la keyboard si aici dai pe "default", apoi iesi si intra iar in cs.
Sau dupa ce ai intrat in cs poti scrie in consola rate 25000.
Poti intra unde ai instalat cs, in folderul cstike si aici sterge fisierul config.cfg, apoi intra in cs si pe un sv

1 răspuns:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ca sa nu dezinstalezi cs intri in csstrike si stergi cfg(config), cand intri in joc ti se va crea automat un nou cfg.Bafta!