| Anonim23091998 a întrebat:

Cum sa saruti pentru prima data un baiat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu ochii inchisi si cu buzele intredeschise, lipite de buzele lui. Restul va veni pur si simplu de la sine. Succes! big grin

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu exista,, cum sa saruti". Faci doar ce simti tu. happy

| TheLifeIsGood a răspuns:

Sincer si cu tandrete. Nu prea,, ud,, happy daca e prima data. Primul sarut cu un baiat trebuie sa fie romantic si dragalas, sa spun asa... Inchizi ochii si restul vine de la sine. Bafta!

| EmanuelKant a răspuns:

Pe gura cred ca i-ar placea.

| Iwliaaa a răspuns:

Nu știu, eu l-am îmbrățișat apoi i-am pus mâna pe cap și l-am pupat // sărutat. Dar a venit de la sine, așa trebuie să vină și de la tine, trebuie să o faci din plăcere nu din obligație.

| VitoScarletta a răspuns:

Esti si tu baiat?

| Scufitarosie22 a răspuns:

Fara teama, este normal inchide ochii dar nu prea repede...s-ar putea sa nu nimerești buzele.

| PDDNOS a răspuns:

Sî ti futî cânii