| Diana_6039 a întrebat:

Cum sa scap de o iubire interzisa?crying

Funda!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facanduti alte planuri de viitor, incerci sa nu te gandesti la acea persoana si sa iti faci un bine tie

| Razvan a răspuns:

Te duci la un notar, faci o cerere si o introduci in legalitate

| Cătălina a răspuns:

Daca iti propui cu adevarat, vei reusi, dar asta o data cu timpul. Pur si simplu ti-l scoti din cap, nu te mai gandesti la el/ea.

Bafta.

| clauss a răspuns:

Din punctul tau de vedere sau al lui? ce stiu daca tin minte ca ai undeva la 14 ani, acum ce sa inteleg, ca cineva e indragostit de tine si nu ti place sau e mult mai mare si insurat? cel mai bine il ignori si ii spui ca nu ti place

| Damian a răspuns:

Nu te mai uita la tv

| VodkaCoca a răspuns:

Nu uita ca si o iubire interzisa isi gaseste calea!

| GyeBaek a răspuns:

Ii zici in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-te la Dumnezeu sa te binecuvanteze, fetit-o, caci ai un necaz care poate fi vindecat cu putina rugaciune si putin post!
Mergi la biserica si inchinate la Sfintele Icoane si o sa vezi ca o sa se rezolve caci zice in BIBLIE "Bate-ti si vi se va deschide..." Ia aminte le aceste cuvinte. Amin Sa te ajute Dumnezeu!