| Ionut58282856 a întrebat:

Cum sa simti mai multa pofta de sex. Ca mi se scoala dar nu prea am chef

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Cred ca din punct de vedere fiziologic esti ok. Psihologic nu stai prea bine da se rezolva. Pofta vine mancand, asa se spune.

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Supliment alimentar TRIBULUS sau MACA.

| Helpme99 a răspuns:

Nofap

| doctorandus a răspuns (pentru Helpme99):

Ha, ha, ha, NoFap. O adunatura de indivizi dubiosi care cred ca abtinandu-se de la masturbare obtin super-puteri.

| andrei221master a răspuns:

Nu este o întrebare la care să poți primi un răspuns simplu. Este foarte posibil să fie o problemă de ordin psihologic (asociezi cumva actul sexual cu o experiență trecută, chiar dacă o faci la nivel subconștient).

Pe de altă parte, este foarte posibil să fie și de ordin fiziologic. Un dezechilibru de vitamine sau alți nutrienți, un sistem imunitar compromis, sau un dezechilibru hormonal pot duce la scăderea sau lipsa apetitului sexual.

Ar fi recomandat să-ți faci o serie de analize de sânge sau să iei niște suplimente naturale care ajută la refacerea echilibrului hormonal. Eu îți recomand Zerex, sunt niște comprimate naturale cu extracte din plante și aminoacizi.

| Ionut58282856 explică (pentru andrei221master):

Ti-as da tie raspunsul castigator sau l-as elpvalua ca inteligent dar nu merge. M-am grabit la dat funda