| principessa1994 a întrebat:

Cum sa spun unui baiat ce il iubesc,el are ceva sentimente fata de mine, dar intr-un sait de socializare e cu o fata intr- relatie

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce relatie e aia ce o are el dar daca simtea ceva pentru tine cred ca pana la ora actuala iti spunea

| Raiiiisa a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-l lasi pe el sa-ti spuna prima data "te iubesc" si mai ales daca acesta este intr-o relatie.Nu o sa te ajute cu nimic daca te gandesti ca asa poate si-ar lasa prietena.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

In primul rand relatia printr-un site de socializare, nu e chiar relatie. Adica daca pur si simplu vorbesc, nu e cine stie ce. Dar se poate sa fie si ceva mai serios intre ei, chiar daca vorbim de online.
Daca el are deja pe cineva, ce poti face? Tie ti-ar placea sa ai un baiat, si sa se bage altcineva in relatia voastra?

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Pai ce e scris negru pe alb, aia e valabil! panimaes?