| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te imbraci pentru padure

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Blugi sau pantaloni lejeri, sport, adidasi sau tenesi si eventual un tricou sau un hanorac, depinde cum e vremea.De preferat amandoua!

15 răspunsuri:
| NoName_9903 a răspuns:

Hmmm, depinde ce vrei sa faci in padure ( spun asta gandindu-ma la categoria sub care ai postat intrebarea :-))
Oricum, imbraca-te cu pantaloni comozi cu care sa stai pe patura fara probleme, incalta o pereche de pantofi comozi de care sa nu iti para rau daca ii murdaresti de iarba si noroi... pune-ti in sus haine suprapuse (tricou, hanorac, vesta de fas) ca sa iti fie usor sa te adaptezi in functie de temperatura.
Petrecere frumoasa!

| DenissaDeea a răspuns:

Cat mai lejer. e de preferat imbracaminte sport la padure...

mlm
| mlm a răspuns:

Foloseste imbracamintea lejera, te vei simti cit mai in largul tau.

| sabina a răspuns:

Un trening, pantofi sport.Sau tricou+pantaloni 3/4, ca e caldut afara.Depinde din ce zona esti tongue Sa nu'ti uiti patura cartile de joc si o minge, eventual si cainele happy

| Sara2 a răspuns:

De regula in trening si adidasi

Bula
| Bula a răspuns:

In primul rand: sa ai PANTOFII cat se poate de comozi, dar si restul hainelor, in functie de vreme!
Nu este mai neplacut decat sa-ti faci niste basici la picior din cauza unor incaltaminte nepotrivite, sau sa-ti fie frig si sa fii ud(a) leoarca si sa n-ai haine de rezerva adecvate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai voi nu vedeti la ce categorie a postat intrebarea?big grin
E cu subinteleslaughing)
Eu va sfatuiesc sa ramaneti totusi acasa... poate dati de ceva animale salbatice sau vanatori padurari etclaughing

| LittleZyzy a răspuns:

In trening lejer si adidasi, dar sa fie inchise la culoare ca poate le inverzesti de la iarba. Daca te duci cand e iarba mai mare iti trebuie niste pantaloni lungi pentru ca o sa fie urzici, si tot felul de plante si insecte intepatoare.

| N538961518 a răspuns:

In caprioara poate vine lupu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trening; pantaloni lejeri si tricou plus o jachetica sport pentru. vant; pantofi sport

| yoanna73 a răspuns:

Comod. e cel mai indicat.

| selef a răspuns:

Natural-costum adam si eva din frunze de preferinta de conifere ca sunt verzi tot anul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tinuta sport

cristian
| cristian a răspuns:

O costumatie sport si foarte lejera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah frate asta dar intrebare rolling on the floor mi-a dat dureri de cap la cat m-am gandit eu...si m-am gandit...si mam tot gandit dar fara nici un raspunsrolling on the floorhai mah ca glm la ce draq ai pus mah intrebarea la categoria>dragoste si sexrolling on the floor! hai sa-ti dai si un ras totusi dk tot am scr atatahee hee...inbracate in ce ai tu cel mai comod si in ce haide te simti uh mai bine cum au scr si restul trening adidasi etc! distractie placutasmugsmug!:*love struckhee hee[hai bah frate ca a fost tareeeeeee intrebareabig grin]big grinbig grinbig grin: