| Alexiaaa01 a întrebat:

Cum sa te placa un băiat?

7 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Ai dai atentie, vorbesti frumos, te arati putin interesata de el dar nu te arunci repede la sarutat si sex, ai ceri ajutorul la chestii care crezi ca le stie, vezi sa nu devii sachitoare etc.

| Adiq a răspuns:

Un singur cuvant, tate.

Răspuns utilizator avertizat
| xtjgfk a răspuns:

Uite ca si baiat iti dau un raspuns. Un baiat nu te va place niciodata asa cum il placi tu pe el. Suntem fiinte diferite si vedem iubirea altfel. Acum ca am stabilit asta daca doresti sa "agati" un baiat eu iti recomand sa incerci sa petreci mai mult timp cu el si sa iti dai seama de intentile lui asupra ta.

| Vulpe_David_1997 a răspuns:

Sa nu mai fii urata.

| VreauRspDauFundaa a răspuns:

Unui baiat ii place daca o fata se da pe langa el si ii cere ajutorul la chestii 'pe care stie sa le faca'.Ii mai place si daca te pui cu capul pe umarul lui,te mai apleci din cand in cand sa iei ceva de jos ca sa poata sa te observe, dar nu prea des.Cel mai mult pot sa spun ca ii va placea daca faci niste greseli de intimitate accidentale. Dupa aia vezi daca o sa vrea sa te invite, daca nu poti sa ii propui tu o sedinta de studiu la el acasa sau la tine unde sa continuii sa vorbesti despre ceva ce ii place, in general baietii nu sunt prea buni la discutii de genul. Daca nu e genul care sa invete ai putea sa ii propui sa mearga cu tine undeva(sa te ia dimineata de acasa, sa mearga cu tine acasa dupa scoala; liceu; facultate).De alte idei nu dispun.BAFTA!

| ionechila a răspuns:

Sa i-o sugi si vezi cum te place