| Blabliblu2134 a întrebat:

Cum sa ti pierzi virginitatea,fara sa intretii relații intime,dacă ești băiat, dau fundă

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este o persoana care nu a intretinut relatii sexuale cu o alta persoana. Asadar, iti pierzi virginitatea prima oara cand ai contact s. exual (vaginal, oral, a.nal, m.asturbare reciproca) cu o alta persoana.

| GdX a răspuns:

Esti baiat, ai sanse sa ramai cu ața intacta si dupa 100 de acte sexuale. Este o chestie psihologica mai mult la barbati. Ai facut sex, nu mai esti virgin, nu ai facut sex, esti virgin. Bafta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu intra veveritoiul in scorbura tot virgin esti!

| mihai69 a răspuns:

Virgin rămâi până la prima partidă de sex cu un partener, indiferent ce-i faci penisului tău până atunci.

| Emilian65 a răspuns:

Virginitatea, atat la fete cat si la baieti, se pierde in urma unui contact sexual vaginal.

| GaN a răspuns:

La baieti virginitatea e ceva doar psihologic, practic nu se intampla nimic. Deci intrebarea ta este fara noima... Doar fetele pot spune ca nu mai sunt virgine atunci cand li se rupe himenul.

| costelbijupesistem1111 a răspuns:

Labutza faci labutza