| Stefanismyname a întrebat:

Cum sa vorbesc cu o fata,sa o fac sa ma placa? Eu am zis prin scoala ca e frumoasa,ea a auzit si cateva fete de la ea din clasa ma luau la misto, dar ea nu...Cum as putea sa ma imprietenesc cu ea tinand cont ca nu avem prieteni comuni, eu sunt de la oras si ea de la tara?

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai du-te la ea si vorbeste cu ea, intreab-o ceva. daca face naveta laughing orice

| Stefanismyname explică (pentru Alexandru0007):

Asta da subiect de vorba, cand o vad pe hol ii zambesc, ii dau un "buna", usor, usor poate merge treaba

| Detralex a răspuns:

Pai e simplu, ca sa o faci sa te placa trebuie sa incerci sa afli ce-i place, ce doreste de la un baiat, dupa aceste lucruri poti sa o inviti la un suc, si daca va veni, incearca sa-i spui ce simti pentru ea. Sper ca ti-am fost de ajutor.