| Jess_9113 a întrebat:

Cum sai atrag atentia baiatului pe care il iubesc?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cu magnetul.

| Sexualitate a răspuns:

Stai în calea lui şi nu pleca din calea lui. Glumesc. Dar numai pe jumătate. Mijloacele îţi aparţin.

| Adynna_9523 a răspuns:

Pt inceput incearca sa te faci si u putin remarcata in fata luii kiss Vb cu el fara jena si incearca sa afli daca si el are un oare care interes fata de tinewinking Pune o prietena de ata care te intelegi u mai bine sa vb cu el intr-un mod subtil si sa afle cateceva despre ellbatting eyelashes Si incearca sa iti folosesti si u acel farmec feminin pe care toate fetele il au :X incearcaa sa te faci placuta in fata lui sau ai mai ptea vb cu el pe mes cateceva daca nu ai curaj sa ai spui ce simti in fataa tongue
Si cel mai important fi tu insati si totul va veni de la sinee :X :X
Sper ca te-am ajutat cu ceva mult Noroc
Fundisaa acum? happy

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Nu exista un buton care il apesi si atragi orice barbat in jurul tau.Trebuie sa fii tu insuti, nu sa te duci la el pur si simplu sa il saruti cum se vede in telenovele oh go on.Incearca sa nu fii fitoasa in preajma lui, aa da si stai pe langa elwinking.Si sa il ajuti la orice iti cere. Iubirea va veni natural...Nu cu apasatul butonului rolling on the floor. Bafta

| Maria_8259 a răspuns:

Fi tu insutzi si cu siguranta te va observabatting eyelashes

| Cristina00 a răspuns:

Paiii. Pentru inceput fii naturala. Nu sunt adepta "tencuirii pe fata" cu o mana intreaga de fond de ten care clar nu e nuanta potrivita. Ei vezi exista si o problema. Daca el nu te'a remarcat pana acum e cam greu sa mai faci ceva in privinta asta. Dar speranta moare ultima. Si vorbeste tu cu el. Se va simti mai bine asa decat sa se duca cineva la el si sa il intrebe "vrei sa fii cu fata aia?" Si fii tu! love struck

| 13Criistiina a răspuns:

Stai pe langa el happy... gasiti lucruri in comun :d

| Luis9 a răspuns:

Fi tu insuti!