| Jolie19 a întrebat:

Cum scapi de un baiat inervant de exemplu in cazul meu ii asa:eu merg la bazin si el dar eu nu vreau sa renunt la bazin?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Caută pe Internet sensul cuvântului "inervant". O să ai nişte surprize majore!
2. Da' ce... e interzis să meargă omul la acelaşi bazin cu tine? Aşa de importantă eşti tu de dai directive când, unde şi cum să meargă lumea la bazin pentru că te deranjează pe TINE? Bazinul e un loc public!
Salut.

| Crisu a răspuns:

Hi! Tin sa spun ca nervii enerveaza, iar tu te enervezi. Si ce daca merge la bazin? Ti-a facut tie ceva? Acum toata lumea care merge in acelasi loc cu tine trebuie sa te enerveze automat? Daca face si altceva atunci da, poate ca ai dreptate, dar tu nu ne-ai zis decat un motiv pentru care sa te enerveze. happy

| Maya_9911 a răspuns:

Ma intreb cum naiba de nu vrea el sa scape de tine! Mai saruta putin gramatica aia intre timp.